Филтри -

Камиони со затворена каросерија FORD

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

26 огласа: Камиони со затворена каросерија FORD

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
38.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 8 палети
Година 2022 Километража 11 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
24.990 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Капацитет 8 палети
Година 2019 Километража 105000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Капацитет 8 палети
Година 2022 Километража 16 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
32.990 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Капацитет 8 палети
Година 2012 Километража 16 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
38.990 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Капацитет 8 палети
Година 2023 Километража 16 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Капацитет 8 палети
Година 2019 Километража 105000 км Сила
Унгарија, Budapest
нови изотермален камион FORD Trucks 1833 DC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Евро Euro 5
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион со завеса FORD Trucks 2533 HR
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 44 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион со завеса FORD Trucks 2533
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 45.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион-ладилник FORD Trucks 2533 LR
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 38.7 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион фургон FORD Trucks 1833DC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 11500 кг Зафатнина 43.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
40.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Капацитет 8 палети
Година 2022 Километража 5 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 8 палети
Година 2019 Километража 33000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
27.370 €
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 53000 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
38.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 8 палети
Година 2022 Километража 5 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
9.633 €
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 290000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Камион фургон
Година 2006 Километража 397609 км Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2018 Километража 115000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 12/1992 Километража 87000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 05/2014 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Контактирајте го продавачот
7.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 237723 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
31.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 22.26 м³ Капацитет 9 палети
Година 2023 Километража 15 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 01/1929 Километража 1 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 3200 кг
Година Километража 120000 км Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1690 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1986-04-08 Километража 277955 км Сила
Холандија, Susteren
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се