Филтри -

Камиони со затворена каросерија FODEN

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија FODEN: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со завеса FODEN ALPHA XL 4X2 18 TONNE CURTAINSIDER - 2005 - DX55 BZE
12
5.238 € GBP 4.750 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 3
Година 2005-09 Километража 979894 км Сила 220 кс
Обединето Кралство, Sawley
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се