Филтри -

Камиони со затворена каросерија FIAT од Унгарија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4 огласа: Камиони со затворена каросерија FIAT од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 24.79 м³ Капацитет 10 палети
Година 2018 Километража 123800 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 21.25 м³ Капацитет 8 палети
Година 2023 Километража 7 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Капацитет 10 палети
Година 2019 Километража 220900 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Капацитет 8 палети
Година 2020 Километража 211000 км Сила
Унгарија, Budapest
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се