Филтри -

Камиони со затворена каросерија FIAT од Полска

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

13 огласа: Камиони со затворена каросерија FIAT од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 23.1 м³ Капацитет 8 палети
Година 2020 Километража 232700 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
18.900 € PLN 88.560 PLN
Камион со церада
Носивост 1020 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 287000 км Сила
Полска, Daleszyce
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
20.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 10 палети
Година 2019 Километража 220900 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
39.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 10 палети
Година 2023 Километража 6 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 8 палети
Година 2018 Километража 302000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
16.640 € PLN 78.000 PLN
Камион фургон
Година 2019 Километража 177800 км Сила
Полска, Kępie Zaleszańskie
камион со церада FIAT ducato
1
Контактирајте го продавачот
14.920 € PLN 69.900 PLN
Камион со церада
Година 2017 Километража 205353 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
39.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 10 палети
Година 2023 Километража 6 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
16.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 9 палети
Година 2017 Километража 361200 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
25.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 25.36 м³ Суспензија пневматски/пневматски Капацитет 10 палети
Година 2020 Километража 201900 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
15.580 € PLN 73.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 2120 кг
Година 2016 Километража 599000 км Сила
Полска, DALESZYCE
Контактирајте го продавачот
15.790 € PLN 74.000 PLN
Камион фургон
Година 2018 Километража 240000 км Сила
Полска, Limanowa
Контактирајте го продавачот
15.360 € PLN 72.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 950 кг
Година 2016 Километража 237000 км Сила
Полска, Limanowa
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се