Филтри -

Камиони со затворена каросерија FIAT од Италија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија FIAT од Италија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
воен камион FIAT 682 N 4
10
цена на барање
Воен камион
Година 1983 Километража Сила
Италија, cercola
камион фургон FIAT DUCATO
9
цена на барање
Камион фургон
Година 2010 Километража Сила
Италија, cercola
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник FIAT Scudo FRIGORIFERO ATP
22
13.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2013 Километража Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
камион фургон FIAT DUCATO 35
4
17.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 17.89 м³
Година 2015 Километража 114000 км Сила 130 кс
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
камион фургон FIAT DUCATO MAXI 3.5L
4
19.200 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 160000 км Сила 130 кс
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
камион со церада FIAT 110 NC 115 B
4
цена на барање
Камион со церада
Носивост 6280 кг
Година 1981 Километража Сила
Италија, Tortolì
воен камион FIAT 90 PM16 ACM80 4x4 VILLANI
11
цена на барање
Воен камион
Година Километража 8573 км Сила
Италија, Piacenza
камион со церада FIAT 40 NC A 40 PTT
8
2.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 1350 кг Евро Euro 1 Зафатнина 10.71 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1978-03 Километража 108000 км Сила 80 кс
Италија, Vicenza, Thiene
камион со церада FIAT DUCATO MAXI 160 CASSONE E TELO KM 0
4
26.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2020-10 Километража 1000 км Сила
Италија, Cazzago di Pianiga
камион-ладилник FIAT DUCATO H1 ISOTERMICO+FRIGO
5
17.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2017-01 Километража 242047 км Сила
Италија, Cazzago di Pianiga
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се