Филтри -

Камиони со затворена каросерија FIAT од Германија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија FIAT од Германија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник FIAT 79 10 1A Kühlkoffer
9
3.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Зафатнина 23.4 м³
Година 1995 Километража 141000 км Сила
Германија, München
нови камион фургон FIAT Ducato Maxi Pritsche Plane 8EP + LBW
12
32.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Зафатнина 21.25 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-09 Километража 10 км Сила 179 кс
Германија, Schöpstal
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион-ладилник FIAT Ducato Maxi Kühl-Koffer 8 PAL bis 0 Grad
13
32.314,66 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Зафатнина 18 м³
Година 2020-09 Километража 5 км Сила 177 кс
Германија, Schöpstal
нови камион со завеса FIAT Ducato Maxi
6
26.550 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 20.33 м³
Година 2020-09 Километража 5 км Сила 140 кс
Германија, Schöpstal
нови камион фургон FIAT Ducato Maxi Koffer mit LBW Klima Tempomat SOFORT
10
33.545,69 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 20.33 м³
Година 2020-09 Километража 200 км Сила 148 кс
Германија, Schöpstal
камион-ладилник FIAT Ducato Maxi Kühl Koffer  bis 0 Grad
13
31.500 €
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 18 м³
Година 2020-09 Километража 5 км Сила 177 кс
Германија, Schöpstal
камион-ладилник FIAT Ducato, Xarios 600MT, FRAX 05/2022
18
7.300 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 850 кг Евро Euro 1 Зафатнина 11.43 м³
Година 2010-03 Километража 202448 км Сила 101 кс
Германија, Trier
камион-ладилник FIAT Ducato, 2.3
18
7.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 865 кг Евро Euro 5 Зафатнина 11.1 м³
Година 2012-09 Километража 266662 км Сила 131 кс
Германија, Trier
камион-ладилник FIAT Ducato
18
7.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 9.59 м³
Година 2011-04 Километража 343678 км Сила 101 кс
Германија, Trier
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се