Филтри -

Камиони со затворена каросерија FIAT од Европа

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

27 огласа: Камиони со затворена каросерија FIAT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 23.1 м³ Капацитет 8 палети
Година 2020 Километража 232700 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
18.900 € PLN 88.560 PLN
Камион со церада
Носивост 1020 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 287000 км Сила
Полска, Daleszyce
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2018-10 Километража 15800 км Сила
Италија, Bolzano
Контактирајте го продавачот
20.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 10 палети
Година 2019 Километража 220900 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
39.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 10 палети
Година 2023 Километража 6 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 8 палети
Година 2018 Километража 302000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
16.640 € PLN 78.000 PLN
Камион фургон
Година 2019 Километража 177800 км Сила
Полска, Kępie Zaleszańskie
камион со церада FIAT ducato
1
Контактирајте го продавачот
14.920 € PLN 69.900 PLN
Камион со церада
Година 2017 Километража 205353 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
39.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 10 палети
Година 2023 Километража 6 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
16.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 9 палети
Година 2017 Километража 361200 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
25.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 25.36 м³ Суспензија пневматски/пневматски Капацитет 10 палети
Година 2020 Километража 201900 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Камион со церада
Носивост 2440 кг
Година 1997 Километража 2207090 км Сила
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Зафатнина 23.4 м³
Година 1995 Километража 141000 км Сила
Германија, München
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Година Километража 8573 км Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 811 кг Евро Euro 6
Година 2021 Километража 208003 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Продавница на камион
Година 2002-09 Километража 419000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
11.400 € Без ДДВ
Продавница на камион
Година 1996-07 Километража 130000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
15.580 € PLN 73.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 2120 кг
Година 2016 Километража 599000 км Сила
Полска, DALESZYCE
камион фургон FIAT DUCATO 35 камион фургон FIAT DUCATO 35
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 112000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
15.790 € PLN 74.000 PLN
Камион фургон
Година 2018 Километража 240000 км Сила
Полска, Limanowa
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Капацитет 10 палети
Година 2019 Километража 220900 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Изотермален камион
Носивост 690 кг
Година 08/2009 Километража Сила
Италија, Roma
продавница на камион FIAT ducato 180 + caisse Palkit продавница на камион FIAT ducato 180 + caisse Palkit продавница на камион FIAT ducato 180 + caisse Palkit
3
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Продавница на камион
Носивост 850 кг Евро Euro 6 Зафатнина 30 м³
Година 11/2017 Километража 52000 км Сила
Белгија, Namur
Контактирајте го продавачот
5.999 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 9.59 м³
Година 2011-04 Километража 343678 км Сила
Германија, Trier
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 63000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се