Филтри -

Камиони со затворена каросерија DONGFENG

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија DONGFENG: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон DONGFENG Cargo truck
2
Контактирајте го продавачот
8.500 US$ EUR ≈ 7.092 €
Камион фургон
Година 2016 Километража 80000 км Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
нови камион-ладилник DONGFENG CLW5040XLC5
8
Контактирајте го продавачот
19.600 US$ EUR ≈ 16.350 €
Камион-ладилник
Носивост 5000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 115 кс
Кина, Suizhou
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се