Филтри -

Камиони со затворена каросерија DAF од ЗНД

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија DAF: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.570 € RUB 910.000 RUB
Камион фургон
Носивост 2000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 37.95 м³
Година 2004 Километража 630000 км Сила 150 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
камион со церада DAF тандем + приколка со церада камион со церада DAF тандем + приколка со церада камион со церада DAF тандем + приколка со церада
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 2001 Километража Сила
Киргистан
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се