Филтри -

Камиони со затворена каросерија DAF од Унгарија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија DAF од Унгарија: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 43.57 м³
Година 2015 Километража 131000 км Сила 223 кс
Унгарија, Kisigmand
Контактирајте го продавачот
81.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 26580 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 432000 км Сила 480 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 1940 кг Евро Euro 4 Зафатнина 120 м³
Година 2007 Километража 732000 км Сила 220 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 08/2013 Километража 1000000 км Сила 460 кс
Унгарија, Nyíregyháza
Контактирајте го продавачот
50.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 27280 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 797000 км Сила 460 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
78.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 58.03 м³
Година 2021 Километража 830 км Сила 264 кс
Унгарија, Székesfehérvár
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 15100 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 703686 км Сила 480 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 815000 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 7.915 кг Зафатнина 6.7 м³
Година 2015 Километража 207000 км Сила 180 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 12/2013 Километража 549000 км Сила 360 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
46.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7740 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 526273 км Сила 223 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 5350 кг Евро Euro 5
Година 2007 Километража 720901 км Сила 408 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 1006562 км Сила 362 кс
Унгарија, Székesfehérvár
Контактирајте го продавачот
80.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 7450 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 622000 км Сила 558 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8300 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2010 Километража 767000 км Сила 265 kW
Унгарија, Nyíregyháza-Oros
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се