Филтри -

Камиони со затворена каросерија DAF од Украина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони со затворена каросерија DAF од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2014 Километража 925000 км Сила
Украина, Хуст
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.343 €
Камион-ладилник
Носивост 12000 кг Зафатнина 45 м³
Година 1987 Километража Сила
Украина, Київ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.150 €
Камион со завеса
Година 2005 Километража Сила
Украина, Пирятин
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.290 €
Камион фургон
Година 2009 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
34.600 €
Камион-ладилник
Година 08/2016 Километража 531800 км Сила
Украина, Івано-Франківськ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се