Филтри -

Камиони со затворена каросерија DAF од Шведска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони со затворена каросерија DAF од Шведска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 4.337 € SEK 50.000 SEK
Камион фургон
Година Километража Сила
Шведска, Stockholm
Контактирајте го продавачот
56.137 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 13475 кг Зафатнина 0.09 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 507652 км Сила
Шведска, Östergötland
Контактирајте го продавачот
28.630 € SEK 330.000 SEK
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Сила
Шведска, Skåne
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.241 € SEK 95.000 SEK
Камион фургон
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража Сила
Шведска, Stockholm
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.850 € SEK 275.000 SEK
Камион фургон
Година 2014 Километража Сила
Шведска, Stockholm
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 13840 кг Евро Euro 6 Зафатнина 62.61 м³ Суспензија пневматски/пневматски Капацитет 23 палети
Година 01/2015 Километража 445730 км Сила
Шведска
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се