Филтри -

Камиони со затворена каросерија DAF од Шпанија

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

39 огласа: Камиони со затворена каросерија DAF од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
36.750 €
Камион фургон
Носивост 5245 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.1 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 222000 км Сила
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 220000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 26000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Капацитет 20 палети
Година 02/2012 Километража 792000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 10420 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.31 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 409000 км Сила
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 6260 кг Евро Euro 6 Зафатнина 49.8 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 198000 км Сила
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8495 кг Евро Euro 5 Зафатнина 39.77 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 507000 км Сила
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 19000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2019 Километража 625000 км Сила
Шпанија, Rábade
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 7256 кг Евро Euro 5
Година 2012-01 Километража 738000 км Сила
Шпанија, Abaran
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 19440 кг Евро Euro 5
Година 2011-07-28 Километража 770000 км Сила
Шпанија, Abaran
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 7825 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-03-03 Километража 275000 км Сила
Шпанија, Abaran
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Камион-ладилник
Носивост 6.75 кг
Година 11/2012 Километража 239835 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Камион-ладилник
Година 11/2001 Километража 1625089 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 03/2012 Километража 362000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 02/2011 Километража 364000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 09/2010 Километража 349000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 18000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2013 Километража 1210000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 18000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Капацитет 21 палети
Година 04/2005 Километража 945000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 6190 кг Евро Euro 6 Зафатнина 33.38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 125000 км Сила
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
55.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8365 кг Евро Euro 6 Зафатнина 52 м³ Капацитет 22 палети
Година 2015-01 Километража 485942 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 8731 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 496000 км Сила
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
32.800 €
Камион со церада
Година 2009-01-21 Километража 366000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2016 Километража 855089 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2018 Километража 233330 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8300 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44 м³ Капацитет 19 палети
Година 2012-11 Километража 148442 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Камион-автобус
Година 03/2020 Километража 390000 км Сила
Шпанија, Talavera De la Reina (Toledo)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се