Филтри -

Камиони со затворена каросерија DAF од Романија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија DAF од Романија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 605598 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 19000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража Сила
Романија, Văleni
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
изотермален камион DAF Cf изотермален камион DAF Cf изотермален камион DAF Cf
3
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 15000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 57 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 775000 км Сила
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 6837 кг Евро Euro 3 Зафатнина 42.7 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража 1115572 км Сила
Романија, Chiajna
Контактирајте го продавачот
2.650 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 6837 кг Евро Euro 3 Зафатнина 69 м³
Година 06/2001 Километража 1115000 км Сила
Романија, București
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се