Филтри -

Камиони со затворена каросерија DAF од Португалија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија DAF од Португалија: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник DAF 95 360 ATI left hand drive ZF manual pump 19 ton
38
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Камион-ладилник
Носивост 8980 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/1984 Километража 772432 км Сила 360 кс
Португалија, Enxara do Bispo
камион со завеса DAF XF 105 460 CV 19T. / PLATAFORMA
15
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2013 Километража 680000 км Сила 460 кс
Португалија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
изотермален камион DAF 95 ATi 330
8
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Суспензија пружина/пневматски
Година 1991 Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
камион со завеса DAF 2500 Ti
8
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 1988 Километража 286179 км Сила
Португалија, Fátima
камион-ладилник DAF CF75.310
10
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 49.1 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-04-04 Километража 416436 км Сила 310 кс
Португалија, A dos Cunhados
камион со завеса DAF 95 330
7
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година Километража 233110 км Сила
Португалија, Arranhó
камион фургон DAF LF 45.220
9
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2006 Километража 630000 км Сила
Португалија, Leiria
камион фургон DAF 45LF 150
6
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 2
Година 2004 Километража 709220 км Сила 150 кс
Португалија, Fátima
изотермален камион DAF 1900
7
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Португалија, Leiria
камион со завеса DAF 2500
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
камион-ладилник DAF LF 310 EURO6
28
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 7595 кг Евро Euro 6 Зафатнина 57.33 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2016 Километража Сила 310 кс
Португалија
камион-ладилник DAF LF
12
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 2015-08 Километража 364000 км Сила 220 кс
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион со завеса DAF CF 75.360
6
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 11/2006 Километража Сила
Португалија, BAGUIM DO MONTE
камион-ладилник DAF
13
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2006 Километража 1060000 км Сила 180 кс
Португалија
камион фургон DAF CF 430 CV
8
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-08 Километража 650000 км Сила 430 кс
Португалија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се