Филтри -

Камиони со затворена каросерија DAF од Полска

Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

73 огласа: Камиони со затворена каросерија DAF од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
95.590 € PLN 450.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 13630 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 455000 км Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 322232 км Сила
Полска, dębica
Контактирајте го продавачот
14.999 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 10340 кг Евро Euro 5 Зафатнина 53.64 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 461700 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
MGC CENTRUM SAMOCHODOW DOSTAWCZYCH
14 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража Сила
Полска, Lwówek
Контактирајте го продавачот
74.350 € PLN 350.000 PLN
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 350000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
69.040 € PLN 325.000 PLN
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 450000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 7220 кг Евро Euro 6 Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2015 Километража Сила
Полска, Zielona Góra
Контактирајте го продавачот
95.590 € PLN 450.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 13630 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 455000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 880 кг Евро Euro 4 Зафатнина 6693 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2006 Километража 900000 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7080 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 1275028 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
72.200 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 13830 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 399000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
62.600 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9545 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 320000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
25.280 € PLN 119.000 PLN
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 401000 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
20.180 € PLN 95.000 PLN
Изотермален камион
Носивост 9900 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 830000 км Сила
Полска, GÓRA KALWARIA
Контактирајте го продавачот
42.270 € PLN 199.000 PLN
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 1239000 км Сила
Полска, Mogilany
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 25550 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 712000 км Сила
Полска, Jordanów
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 27100 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 580000 км Сила
Полска, Danków
Контактирајте го продавачот
15.290 € PLN 72.000 PLN
Камион фургон
Носивост 7810 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-08 Километража 1454000 км Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион работилница
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 216953 км Сила
Полска, Radlin
Контактирајте го продавачот
51.100 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 14435 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-11 Километража 540000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 27765 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-02 Километража 307000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
22.090 € PLN 104.000 PLN
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 886000 км Сила
Полска, GÓRA KALWARIA
Контактирајте го продавачот
20.610 € PLN 97.000 PLN
Камион со церада
Носивост 26000 кг
Година 2011 Километража 598000 км Сила
Полска, Żarki
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 26600 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 620000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
73.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 27340 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 532464 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
7.490 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 4800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 120 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 980000 км Сила
Полска, Leżajsk
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се