Филтри -

Камиони со затворена каросерија DAF од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 115 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

115 огласа: Камиони со затворена каросерија DAF од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.654 € GBP 5.750 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2010-06 Километража 244892 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.760 € GBP 12.750 GBP
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2013-06 Километража 689945 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.280 € GBP 9.750 GBP
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2012-03 Километража 544569 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.465 € GBP 6.450 GBP
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2010-07 Километража 950865 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.760 € GBP 12.750 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2013-10 Километража 562802 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.360 € GBP 8.950 GBP
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2011-12 Километража 840760 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.670 € GBP 10.950 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2012-11 Километража 960168 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.280 € GBP 9.750 GBP
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2012-03 Километража 727716 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.280 € GBP 9.750 GBP
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-03 Километража 781600 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.090 € GBP 10.450 GBP
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2012-01 Километража 938306 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година Километража 1430439 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
Контактирајте го продавачот
10.360 € GBP 8.950 GBP
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2011-11 Километража 822979 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
DAF LF45
26 ч.
5.497 € GBP 4.750 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 4
Година 2008-09 Километража 527154 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.940 € GBP 9.450 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2010-04 Километража 1176313 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
камион фургон DAF LF 55.220
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2013 Километража 708911 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со завеса
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Контактирајте го продавачот
11.280 € GBP 9.750 GBP
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2012-03 Километража 743439 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.360 € GBP 8.950 GBP
Камион фургон
Година 05/2013 Километража Сила
Обединето Кралство, North Lincolnshire
Контактирајте го продавачот
10.360 € GBP 8.950 GBP
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2011-12 Километража 863379 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.812 € GBP 6.750 GBP
Камион со завеса
Носивост 15000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 380000 км Сила
Обединето Кралство, Llanelli
Контактирајте го продавачот
5.497 € GBP 4.750 GBP
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 09/2007 Километража 350000 км Сила
Обединето Кралство, Llanelli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 4
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
10.360 € GBP 8.950 GBP
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2011-11 Километража 887400 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
40.220 € GBP 34.750 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 178359 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.670 € GBP 10.950 GBP
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 2013-03 Километража 578189 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 115 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се