Филтри -

Камиони со затворена каросерија DAF од Литванија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија DAF од Литванија: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада DAF LF 45.250 11990kg
16
Контактирајте го продавачот
6.700 € Со вклучен ДДВ
Камион со церада
Носивост 6100 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2009 Километража 493776 км Сила 250 кс
Литванија, Ginduliai
камион со завеса DAF XF105.410 RETARDER + приколка завеса
13
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 05/2011 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион со завеса DAF LF 45 170
10
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 2790 кг Евро Euro 6 Зафатнина 38.11 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 300 км Сила 173 кс
Литванија, Vilnius
камион фургон DAF LF 180
21
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Камион фургон
Носивост 9726 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45.61 м³
Година 2014-03-11 Километража 340000 км Сила 180 кс
Литванија, Vilnius
камион-ладилник DAF XF 105.460
17
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 900000 км Сила 460 кс
Литванија, Vilnius
камион со завеса DAF 45.160
12
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2008-07 Километража 613000 км Сила
Литванија, Kaunas
камион-ладилник DAF XF105.460 6x2
20
Контактирајте го продавачот
16.400 €
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 860000 км Сила 460 кс
Литванија, Vilnius
камион со завеса DAF XF 106
19
Контактирајте го продавачот
26.700 €
Камион со завеса
Носивост 13570 кг Евро Euro 6 Зафатнина 56.94 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-07-29 Километража 800000 км Сила 510 кс
Литванија, Vilnius
камион фургон DAF FA LF 55.220
8
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Зафатнина 29.24 м³
Година 12/2005 Километража 743971 км Сила 224 кс
Литванија, Vilnius
камион со церада DAF FA LF 45.150 FA LF45
15
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 4790 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46 м³
Година 2010-01 Километража 715136 км Сила 222 кс
Литванија, Vilnius
камион со церада DAF XF105.460
16
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 07/2011 Километража Сила 460 кс
Литванија, Kaunas
камион-ладилник DAF FA 55.250
15
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 3
Година 2002-06 Километража 884575 км Сила 250 кс
Литванија, Vilnius
камион фургон DAF 95.360 ATI
19
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 1995 Километража 1106086 км Сила 360 кс
Литванија, Dievogala
камион фургон DAF LF 45.220 Euro5
11
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5650 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 240000 км Сила 220 кс
Литванија, Vilnius
камион со церада DAF FAR 95 XF, semi-trailer trucks за делови
5
Побарајте цена
цена на барање
Камион со церада
Година 01/2005 Километража Сила
Литванија, Šveicarija
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се