Филтри -

Камиони со затворена каросерија DAF од Италија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија DAF од Италија: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
продавница на камион DAF 45.150 cassonato con sponda
13
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Продавница на камион
Година 2006 Километража Сила
Италија, Macerata
камион за сладолед DAF 45.220 SURGELATI ATP 10/2024 - 120QLI
18
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Камион за сладолед
Носивост 6010 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 490000 км Сила 220 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за сладолед DAF LF 45.150
15
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Камион за сладолед
Носивост 2250 кг Евро Euro 2 Зафатнина 16.75 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2001-03-08 Километража 1101859 км Сила 150 кс
Италија, Gruaro (Ve)
камион фургон DAF CF
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион фургон
Носивост 18000 кг Евро Euro 5
Година 2007 Километража 1296995 км Сила 314 кс
Италија, Roma
камион-ладилник DAF XF 105.410
15
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13380 кг Евро Euro 5 Зафатнина 58.09 м³
Година 2006-01 Километража 1584027 км Сила 408 кс
Италија, Torino - CNH Industrial Village
камион фургон DAF  AE45BF.150
13
Контактирајте го продавачот
5.978 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Носивост 2275 кг Евро Euro 3
Година 2001-12-18 Километража 354000 км Сила
Италија, Thiene
камион фургон DAF CF 26,310 FG ISOT+GR E SPONDA FNA03/2019 8300mm
26
Контактирајте го продавачот
20.740 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Носивост 13900 кг Евро Euro 4
Година 2007-04-02 Километража 956680 км Сила 310 кс
Италија, Thiene
камион фургон DAF 45/115 FURGONE LEGA +SPONDA
22
Контактирајте го продавачот
10.370 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Носивост 5550 кг Евро Euro 4
Година 2008-01-10 Километража 776900 км Сила 182 кс
Италија, Pederobba
камион фургон DAF AE55
8
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Камион фургон
Носивост 8200 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 1002672 км Сила 246 кс
Италија, Roma
камион фургон DAF LF 220
5
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 33.56 м³
Година 2015 Километража 341000 км Сила 220 кс
Италија, Sassuolo (MO)
камион со церада DAF 1700
8
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5700 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1991-07 Километража 648000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
камион со церада DAF 45.150 E.3
8
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 3400 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-06 Километража 558000 км Сила 150 кс
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
камион со завеса DAF LF 45
5
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Камион со завеса
Носивост 3450 кг Евро Euro 3
Година 2003 Километража 589000 км Сила
Италија, Sassuolo (MO)
камион-ладилник DAF LF 45 EURO 5 FA LF 220
5
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Камион-ладилник
Носивост 4825 кг Евро Euro 5 Зафатнина 38 м³
Година 2012 Километража 620000 км Сила 220 кс
Италија, Sassuolo (MO)
камион фургон DAF LF
5
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 23000 км Сила
Италија, Sassuolo (MO)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се