Филтри -

Камиони со затворена каросерија DAF од Холандија

Резултати од пребарување: 223 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

223 огласа: Камиони со затворена каросерија DAF од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4370 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-05-12 Километража 585900 км Сила
Холандија, Hollandscheveld
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10295 кг Евро Euro 5
Година 2011-03-01 Километража 896951 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 5535 кг Евро Euro 6
Година 2015-04-01 Километража 597399 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 7755 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2015 Километража 1130810 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Камион фургон
Носивост 14440 кг
Година 2000 Километража Сила
Холандија, Nijmegen
Troostwijk Veilingen B.V.
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 5263 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2016 Километража 266000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 5720 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2018 Километража 285000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 9000 кг Евро Euro 6
Година 01/2018 Километража 301000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1880 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 253627 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 15220 кг Евро Euro 6
Година 09/2015 Километража 531777 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 15530 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2009 Километража 453500 км Сила
Холандија, Hoogblokland
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-07-04 Километража 1000000 км Сила
Холандија, Breda
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4850 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 696823 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 9740 кг Евро Euro 5
Година 01/2012 Километража 483321 км Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 9790 кг Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 404321 км Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9015 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.28 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-08-13 Километража 836727 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 9369 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2017 Километража 414000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 10112 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2015 Километража 429000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 8725 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2016 Километража 305000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 10540 кг Евро Euro 6
Година 01/2018 Километража 250000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
20.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2040 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2016 Километража 265750 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8430 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-02-12 Километража 410000 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
38.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10700 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2015 Километража 439352 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 14351 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2016 Километража 582000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
84.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8920 кг Евро Euro 6
Година Километража Сила
Холандија, Veghel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 223 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се