Филтри -

Камиони со затворена каросерија DAF од Франција

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија DAF од Франција: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон DAF LF 180
10
4.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2006 Километража 773000 км Сила
Франција, Saint Victoret
камион со церада DAF CF85 360
11
цена на барање
Камион со церада
Носивост 15280 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2008 Километража 434000 км Сила 360 кс
Франција, FLORANGE
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада DAF CF
10
26.700 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 10550 кг Зафатнина 50 м³
Година 07/2005 Километража 592000 км Сила 310 кс
Франција, SAINT MAUR
оштетен камион со церада DAF LF 320
7
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 07/2019 Километража 58061 км Сила 320 кс
Франција, Arc sur Tille
камион со церада DAF XF105 FAR 460
12
18.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 14100 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2013 Километража 835000 км Сила 460 кс
Франција, Anais
камион фургон DAF LF 180
10
4.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Зафатнина 29 м³
Година 08/2006 Километража 773000 км Сила 180 кс
Франција, Saint Victoret
камион со церада DAF XF105 460
2
13.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 03/2012 Километража 985000 км Сила 460 кс
Франција, Poitiers
камион со завеса DAF XF380
16
9.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 280000 км Сила 380 кс
Франција, Neuville-en-Ferrai
оштетен камион фургон DAF LF45 180
4
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 12/2007 Километража 631910 км Сила
Франција, Arc sur Tille
камион-ладилник DAF LF 55.220
7
9.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 02/2007 Километража 498049 км Сила
Франција, Ablis
оштетен камион-ладилник DAF CF75.250
4
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 06/2007 Километража 920890 км Сила 250 кс
Франција, Arc sur Tille
камион со завеса DAF XF460 + приколка завеса
12
44.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 12719 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2015 Километража 712000 км Сила 460 кс
Франција, Anais
камион фургон DAF LF45.150
12
6.700 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4780 кг Евро Euro 3 Зафатнина 26.91 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2003-05-21 Километража 343000 км Сила 150 кс
Франција, SAINT MAUR
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се