Филтри -

Камиони со затворена каросерија DAF од Европа

Резултати од пребарување: 731 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

731 огласа: Камиони со затворена каросерија DAF

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
95.740 € PLN 450.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 12830 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 490000 км Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5390 кг Евро Euro 5
Година 01/2009 Километража 288043 км Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2018 Километража Сила
Ирска
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 6837 кг Евро Euro 3 Зафатнина 42.7 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража 1115572 км Сила
Романија, Chiajna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 8750 кг Евро Euro 6
Година 01/2019 Километража 325222 км Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
10.400 € PLN 48.900 PLN
Камион со церада
Носивост 6170 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 804000 км Сила
Полска, Mogilany
Контактирајте го продавачот
26.590 € PLN 125.000 PLN
Камион со церада
Носивост 5400 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 550000 км Сила
Полска, Mogilany
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8960 кг Евро Euro 5 Зафатнина 49088 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-09-07 Километража 755000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
49.800 €
Камион-ладилник
Година 01/2015 Километража 269990 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
6.654 € GBP 5.750 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2010-06 Километража 244892 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.760 € GBP 12.750 GBP
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2013-06 Километража 689945 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.280 € GBP 9.750 GBP
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2012-03 Километража 544569 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.465 € GBP 6.450 GBP
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2010-07 Километража 950865 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.760 € GBP 12.750 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2013-10 Километража 562802 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.360 € GBP 8.950 GBP
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2011-12 Километража 840760 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.670 € GBP 10.950 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2012-11 Километража 960168 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.280 € GBP 9.750 GBP
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2012-03 Километража 727716 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.280 € GBP 9.750 GBP
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-03 Километража 781600 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5965 кг Евро Euro 5
Година 2012-01-01 Километража 744447 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 6145 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2013 Километража 680450 км Сила
Холандија, Someren
Контактирајте го продавачот
12.090 € GBP 10.450 GBP
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2012-01 Километража 938306 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 15100 кг
Година 2018 Километража 703686 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.450 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9610 кг Евро Euro 3 Зафатнина 53 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2002 Километража 209516 км Сила
Холандија, Someren
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 1500 км Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8760 кг
Година 01/2001 Километража 264293 км Сила
Белгија, GENK
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година Километража 1430439 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 731 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се