Филтри -

Камиони со затворена каросерија DAF од Естонија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

10 огласа: Камиони со затворена каросерија DAF од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8750 кг Евро Euro 4 Зафатнина 50 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2011 Километража 386000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7625 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 300464 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 2695 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 258517 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
15.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5110 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2011 Километража 355000 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7475 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2004 Километража 494445 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8100 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 387000 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13975 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2012 Километража 378000 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10075 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 434860 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 14445 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2012 Километража 575311 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7650 кг Евро Euro 6 Зафатнина 38.38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-10 Километража 488143 км Сила
Естонија, Maardu
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се