Филтри -

Камиони со затворена каросерија DAF од Чешка Република

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

32 огласа: Камиони со затворена каросерија DAF од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 8970 кг Евро Euro 6
Година 03/2016 Километража 819727 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 9550 кг Евро Euro 6
Година 09/2015 Километража 812143 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
69.989 €
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 54.31 м³ Капацитет 18 палети
Година 2017 Километража 598000 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
69.989 €
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 54.31 м³ Капацитет 18 палети
Година 2017 Километража 598000 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 6700 кг Евро Euro 5 Зафатнина 48.24 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 976060 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 6790 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 1132310 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 4 Капацитет 18 палети
Година 2007-11 Километража 1177006 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 57.59 м³
Година 2017-05 Километража 632358 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
35.700 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 16000 кг Евро Euro 6 Капацитет 21 палети
Година 2017-07 Километража 681000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 9430 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.04 м³
Година 2015-07 Километража 497037 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
16.478 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5870 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2014 Километража 689480 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
15.170 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3870 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2014 Километража 614582 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 5500 кг Евро Euro 6 Капацитет 18 палети
Година 2015-11 Километража 676000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 6800 кг Евро Euro 6
Година 2015-03 Километража 256000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 6670 кг Евро Euro 5 Зафатнина 26.9 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 673950 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3160 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 426407 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
27.620 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 6300 кг Евро Euro 6
Година 09/2015 Километража 676968 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 6111 кг Евро Euro 5 Зафатнина 50 м³ Суспензија пружина/пневматски Капацитет 18 палети
Година 2008-06-01 Километража 936403 км Сила
Чехија, Třebechovice pod Orebem
Контактирајте го продавачот
11.920 € CZK 282.000 CZK
Камион со церада
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 1244000 км Сила
Чехија, Staré Město
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Капацитет 16 палети
Година 2013-01 Километража 874764 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
12.630 € CZK 299.000 CZK
Камион фургон
Година 2011 Километража 695000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
9.100 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 11105 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 880140 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 6105 кг Евро Euro 6
Година 2015-12 Километража 730500 км Сила
Чехија, Nove Straseci
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
32.600 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 6140 кг Евро Euro 6
Година 2017-12 Километража 525000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8920 кг Евро Euro 5 Капацитет 21 палети
Година 2012-10 Километража 665000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се