Филтри -

Камиони со затворена каросерија DAF од Белгија

Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

72 огласа: Камиони со затворена каросерија DAF од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
58.700 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7399 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-09-28 Километража 630812 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
аукција 10.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 01/2007 Километража 161500 км Сила
Белгија, Antwerpen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
DAF CF75
45 ч.
аукција 10.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 01/2009 Километража 229240 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
6.250 € Без ДДВ
Камион со завеса
Суспензија пружина/пружина
Година 01/1978 Километража 269734 км Сила
Белгија, GENK
Контактирајте го продавачот
аукција 4.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5980 кг Зафатнина 5.98 м³
Година 01/2008 Километража 460370 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
66.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5691 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2022 Километража 51000 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5790 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2004 Километража 226000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9200 кг Евро Euro 3
Година 2006-04-05 Километража 269200 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5680 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2009 Километража 372819 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2003-01-01 Километража 486508 км Сила
Белгија, Torhout
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3983 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2013 Километража 408150 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
14.250 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9700 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-05-09 Километража 604546 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 5020 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-02-01 Километража 643944 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6400 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-11-22 Километража 531000 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 14185 кг Евро Euro 5
Година 01/2011 Километража 999000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-04-05 Километража 815000 км Сила
Белгија, Ardooie
Контактирајте го продавачот
24.950 €
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-07-20 Километража 750000 км Сила
Белгија, Hannut
Контактирајте го продавачот
10.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2010 Километража 570000 км Сила
Белгија, GENK
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3 Зафатнина 42.48 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 621308 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
8.850 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Зафатнина 16.86 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 670000 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
54.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9190 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-03-02 Километража 371050 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9590 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-02-16 Километража 432250 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 01/1991 Километража 893 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 14185 кг Евро Euro 5
Година 01/2011 Километража 999000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
28.850 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 54.69 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 718716 км Сила
Белгија, Wingene
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се