Филтри -

Камиони со затворена каросерија DAF

Резултати од пребарување: 699 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

699 огласа: Камиони со затворена каросерија DAF

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
95.540 € PLN 450.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 13630 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 455000 км Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
95.540 € PLN 450.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 13630 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 455000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
41.300 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 170000 км Сила
Германија, Neuss
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
29.750 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2015-10 Километража 772064 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
27.600 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2015-10 Километража 783163 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
42.900 €
Камион-ладилник
Година 07/2012 Километража 433052 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 789000 км Сила
Германија, Neuss
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 201000 км Сила
Германија, Neuss
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2016 Километража 722127 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со завеса
Година 2016 Километража 428845 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 6350 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2014 Километража 159000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2019 Километража 259789 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2014 Километража 925000 км Сила
Украина, Хуст
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5790 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2004 Километража 226000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 880 кг Евро Euro 4 Зафатнина 6693 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2006 Километража 900000 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7080 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 1275028 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-03 Километража 557952 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
44.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 01/2019 Километража 331178 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
14.490 € GBP 12.750 GBP
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2013-06 Километража 669708 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 9535 кг Евро Euro 5 Зафатнина 62.65 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 607000 км Сила
Холандија, MAASDIJK
Контактирајте го продавачот
72.200 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 13830 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 399000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
62.600 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9545 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 320000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 11540 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-07-12 Километража 422644 км Сила
Холандија, Waalwijk
Контактирајте го продавачот
25.260 € PLN 119.000 PLN
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 401000 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
DAF 45
22 ч.
цена на барање
Камион фургон
Носивост 2890 кг Евро Euro 2
Година 1998 Километража 316137 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
камион со церада DAF XF 105.410 камион со церада DAF XF 105.410 камион со церада DAF XF 105.410
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 14820 кг
Година 2010 Километража 1301336 км Сила
Италија, Tortolì
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 699 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се