Камиони со затворена каросерија DAEWOO

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија DAEWOO: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон DAEWOO Avia D75 skřín Euro 5
8
6.217 € CZK USD 169.000 CZK ≈ 6.759 US$
Камион фургон
Година 2010 Километража 278000 км Сила 177 кс
Чехија, Jablonec nad Nisou
камион фургон DAEWOO Avia D75 skřín
10
5.481 € CZK USD 149.000 CZK ≈ 5.959 US$
Камион фургон
Година 2008 Километража 396000 км Сила 177 кс
Чехија, Jablonec nad Nisou
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се