Филтри -

Камиони со затворена каросерија CITROEN од Полска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија CITROEN од Полска: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада CITROEN JUMPER 
38
Контактирајте го продавачот
18.153 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 25.33 м³
Година 2019 Километража 105800 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада CITROEN JUMPER
36
Контактирајте го продавачот
17.058 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 136000 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион со церада CITROEN Jumper
14
Контактирајте го продавачот
10.930 € PLN 49.900 PLN
Камион со церада
Носивост 3500 кг
Година 2015-06-05 Километража 172000 км Сила 130 кс
Полска, Daleszyce
камион фургон CITROEN JUMPER KONTENER WINDA KLIMATYZACJA TEMPOMAT SERWIS 8 PALET 150KM
32
Контактирајте го продавачот
13.992 € Без ДДВ
Камион фургон
Зафатнина 18.69 м³
Година 2014 Километража 148300 км Сила 150 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада CITROEN JUMPER
41
Контактирајте го продавачот
20.342 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 89100 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион фургон CITROEN JUMPER KONTENER WINDA 9 PALET KLIMATYZACJA WEBASTO TEMPOMAT 180K
33
Контактирајте го продавачот
13.116 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2015 Километража 224000 км Сила 180 кс
Полска, Wałbrzych
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се