Филтри -

Камиони со затворена каросерија CITROEN од Европа

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија CITROEN: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон CITROEN JUMPER KONTENER WINDA KLIMATYZACJA TEMPOMAT SERWIS 8 PALET 150KM
32
Контактирајте го продавачот
13.931 € Без ДДВ
Камион фургон
Зафатнина 18.69 м³
Година 2014 Километража 148300 км Сила 150 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада CITROEN JUMPER
41
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 89100 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник CITROEN JUMPY 125.29 PLANCHE
8
Контактирајте го продавачот
13.100 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 10/2015 Километража 210000 км Сила
Шпанија, Sevilla
камион-ладилник CITROEN JUMPY 125.29
10
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 10/2015 Километража 203000 км Сила
Шпанија, Sevilla
камион-ладилник CITROEN JUMPY 125.29
9
Контактирајте го продавачот
14.600 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 09/2015 Километража 175000 км Сила
Шпанија, Sevilla
камион-ладилник CITROEN JUMPY 125.29  -20ºC
8
Контактирајте го продавачот
13.100 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 09/2015 Километража 203000 км Сила
Шпанија, Sevilla
камион фургон CITROEN JUMPER KONTENER WINDA 9 PALET KLIMATYZACJA WEBASTO TEMPOMAT 180K
33
Контактирајте го продавачот
13.059 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2015 Километража 224000 км Сила 180 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада CITROEN Jumper
11
Контактирајте го продавачот
12.000 € PLN 54.900 PLN
Камион со церада
Носивост 1005 кг
Година 2018-09 Километража 213307 км Сила 163 кс
Полска, Grzędy
камион-ладилник CITROEN JUMPY 125.29
9
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 07/2016 Километража 177000 км Сила
Шпанија, Sevilla
камион со церада CITROEN JUMPER 
38
Контактирајте го продавачот
18.074 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 25.33 м³
Година 2019 Километража 105800 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада CITROEN JUMPER
36
Контактирајте го продавачот
16.984 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 136000 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион-ладилник CITROEN Jumper
20
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Камион-ладилник
Носивост 500 кг Евро Euro 5
Година 2015-06 Километража 273062 км Сила 131 кс
Холандија, Drachten
камион-ладилник CITROEN Jumper
11
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2006 Километража 100000 км Сила
Италија, città di castello
камион-ладилник CITROEN JUMPY 125.29  -20ºC
8
Контактирајте го продавачот
13.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 09/2015 Километража 195000 км Сила
Шпанија, Sevilla
камион-ладилник CITROEN JUMPY 125.29 FRC
7
Контактирајте го продавачот
15.200 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 07/2016 Километража 152000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се