Филтри -

Камиони со затворена каросерија CITROEN

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија CITROEN: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон CITROEN JUMPER KONTENER WINDA 9 PALET KLIMATYZACJA WEBASTO TEMPOMAT 180K
33
Контактирајте го продавачот
13.173 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2015 Километража 224000 км Сила 180 кс
Полска, Wałbrzych
камион-ладилник CITROEN JUMPY 125.29
9
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 07/2016 Километража 177000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-ладилник CITROEN Berlingo 2.0 HDi
15
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 350 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006-05-30 Километража 268228 км Сила 90 кс
Италија, Gruaro (Ve)
камион со церада CITROEN JUMPER 
38
Контактирајте го продавачот
18.231 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 25.33 м³
Година 2019 Километража 105800 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада CITROEN JUMPER
36
Контактирајте го продавачот
17.131 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 136000 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион-ладилник CITROEN Jumper
20
Контактирајте го продавачот
8.250 €
Камион-ладилник
Носивост 500 кг Евро Euro 5
Година 2015-06 Километража 273062 км Сила 131 кс
Холандија, Drachten
камион-ладилник CITROEN Jumper
11
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2006 Километража 100000 км Сила
Италија, città di castello
камион-ладилник CITROEN JUMPY 125.29  -20ºC
8
Контактирајте го продавачот
13.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 09/2015 Километража 195000 км Сила
Шпанија, Sevilla
камион-ладилник CITROEN JUMPY 125.29 FRC
1
Контактирајте го продавачот
15.200 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 07/2016 Километража 155000 км Сила
Шпанија, Sevilla
камион-ладилник CITROEN JUMPY 125.29
7
Контактирајте го продавачот
14.100 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 10/2015 Километража 223000 км Сила
Шпанија, Sevilla
камион-ладилник CITROEN JUMPY 125.29
7
Контактирајте го продавачот
14.100 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 09/2015 Километража 210000 км Сила
Шпанија, Sevilla
камион-ладилник CITROEN BERLINGO CORTA
7
Контактирајте го продавачот
15.100 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 11/2017 Километража 90000 км Сила
Шпанија, Sevilla
камион фургон CITROEN Jumper
14
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2016-10 Километража 253500 км Сила 130 кс
Романија, Ilfov
камион-ладилник CITROEN JUMPY 125.29
5
Контактирајте го продавачот
16.600 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 07/2016 Километража 142000 км Сила
Шпанија, Sevilla
камион-ладилник CITROEN BERLINGO
11
Контактирајте го продавачот
15.100 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 11/2017 Километража 87000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се