Филтри -

Камиони со затворена каросерија BANNERT

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија BANNERT: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Продавница на камион
Година 2021 Километража Сила
Полска, Bytom
Контактирајте го продавачот
49.823 € Без ДДВ
Продавница на камион
Носивост 660 кг Евро Euro 6
Година 2021 Километража Сила 165 кс
Полска, Bytom
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
49.557 € Без ДДВ
Продавница на камион
Евро Euro 6 Зафатнина 20.33 м³
Година 09/2021 Километража Сила
Полска, Bytom
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се