Филтри -

Камиони со затворена каросерија AVIA

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија AVIA: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 2008-12 Километража 281181 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
4.044 € CZK 99.000 CZK
Камион-ладилник
Носивост 3650 кг Евро Euro 2 Зафатнина 29.76 м³
Година 1998 Километража 273096 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон AVIA A 65-L камион фургон AVIA A 65-L камион фургон AVIA A 65-L
3
Контактирајте го продавачот
2.860 € CZK 70.000 CZK
Камион фургон
Носивост 2700 кг
Година 1997 Километража 549742 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
5.100 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 5330 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 805391 км Сила
Чехија, Strančice
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се