Филтри -

Камиони со затворена каросерија

Резултати од пребарување: 6082 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6082 огласа: Камиони со затворена каросерија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
83.960 € PLN 395.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 13573 кг Евро Euro 6 Капацитет 20 палети
Година 2018 Километража 220000 км Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2013 Километража 365000 км Сила
Унгарија, Tiszatardos
Контактирајте го продавачот
8.874 € SEK 99.000 SEK
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 2003 Километража Сила
Шведска, Kronoberg
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 13795 кг Евро Euro 6 Зафатнина 58.97 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2015 Километража 753000 км Сила
Шпанија, Los Palacios y Villafranca (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Изотермален камион
Суспензија пружина/пружина
Година 05/2003 Километража 479500 км Сила
Полска, Babienica
камион со завеса MERCEDES-BENZ Actros 2536 L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 6 Капацитет 23 палети
Година 2017-02 Километража 350000 км Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 503000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
8.999 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 11040 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 371696 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
7.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2340 кг Евро Euro 5 Зафатнина 28.44 м³
Година 2012 Километража 251347 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
6.350 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Зафатнина 19.4 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража 612505 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Камион со завеса
Суспензија пружина/пневматски
Година 01/1998 Километража 477870 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
38.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4175 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2017 Километража 447141 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Камион со церада
Носивост 10900 кг Евро Euro 6
Година 07/2014 Километража 149000 км Сила
Романија, Frasin - Bucsoaia
Контактирајте го продавачот
4.600 €
Изотермален камион
Суспензија пружина/пневматски
Година 05/1997 Километража 800000 км Сила
Полска, Babienica
Контактирајте го продавачот
SCANIA
3 ч.
12.540 € PLN 59.000 PLN
Камион со церада
Носивост 39000 кг Зафатнина 120 м³
Година 2011 Километража 973714 км Сила
Полска, Żołynia
Контактирајте го продавачот
8.821 € PLN 41.500 PLN
Камион со церада
Носивост 24000 кг Зафатнина 120 м³
Година 2006 Километража 1442085 км Сила
Полска, Żołynia
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 616000 км Сила
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 610877 км Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2013 Километража 871767 км Сила
Шпанија, Boqueixon, Santiago de Compostela
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2002 Километража 1300000 км Сила
Шпанија, Boqueixon, Santiago de Compostela
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3702 кг Евро Euro 6
Година 06/2015 Километража 308122 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1845 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35.96 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-07-27 Километража 412389 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 506530 км Сила
Белгија, Sint-Katelijne-Waver
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8680 кг Евро Euro 3 Зафатнина 30.86 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-04-17 Километража 697877 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
56.950 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13575 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2016 Километража 899171 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5011 кг Евро Euro 3
Година 01/2006 Километража 667011 км Сила
Холандија, Ter Aar
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6082 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се