Камиони со рамна платформа VOLVO од Португалија

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони со рамна платформа VOLVO од Португалија: 19 огласа

преговара
Носивост 15583 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2006 Километража 476000 км Сила 400 кс
Португалија, Fátima
€ 6.000 USD ≈ US$ 6.712
Година Километража Сила
Португалија, Leiria
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 14.500 USD ≈ US$ 16.221
Носивост 23000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2005 Километража 1037000 км Сила 380 кс
Португалија
€ 6.200 USD ≈ US$ 6.936
Носивост 10500 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 01/1988 Километража 257043 км Сила 170 кс
Португалија
€ 15.000 USD ≈ US$ 16.781
Година 2015 Километража 500000 км Сила 485 кс
Португалија, Samora Correia
€ 7.500 USD ≈ US$ 8.390
Година 1966 Километража 500000 км Сила
Португалија, Samora Correia
€ 36.000 USD ≈ US$ 40.273
Евро Euro 4
Година 2009 Километража 797127 км Сила 400 кс
Португалија, Fátima
€ 44.500 USD ≈ US$ 49.782
Евро Euro 4
Година 2009 Километража Сила 440 кс
Португалија, Fátima
преговара
Година 2005 Километража 398000 км Сила
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
€ 29.000 USD ≈ US$ 32.442
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 827417 км Сила 340 кс
Португалија, Fátima
€ 16.000 USD ≈ US$ 17.899
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2004 Километража 1200000 км Сила 300 кс
Португалија, Rio Maior
преговара
Година 2003 Километража 749999 км Сила
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
преговара
Година 2006 Километража 800000 км Сила
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
преговара
Година 2005 Километража 460000 км Сила
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
€ 9.500 USD ≈ US$ 10.628
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 781488 км Сила 280 кс
Португалија, Fátima
Омилени : 0 Споредба : 0