Камион со рамна платформа RENAULT PREMIUM 320.26G-6X2

камион со рамна платформа RENAULT PREMIUM 320.26G-6X2
Фотографија: камион со рамна платформа RENAULT PREMIUM 320.26G-6X2
1/2
€ 10.440
Бруто цена
€ 9.000
Нето цена
≈ US$ 10.354
Марка RENAULT
Модел PREMIUM 320.26G-6X2
Тип камион со рамна платформа
Година на производство 05/2002
Прва регистрација 2002-05
Километража 914000 км
Локација Шпанија Sant Celoni (Barcelona)
Датум на објавување окт 07, 2018
Autoline ID DV16108
Каросерија
Димензии на каросерија должина - 8500 м
Мотор
Марка Renault
Тип линиски
Сила 320 кс (235 kW)
Гориво дизел
Турбо
Број на цилиндри 6
Евро Euro 3
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оски 3
Оскина конфигурација 6x2
Суспензија пружина/пневматски
Сопирачки
Моторна сопирачка
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: шпански
Vehiculo de 26000 kg. de masa maxima autorizada con carga util de 16000 kg. - traccion 6x2 - equipado con caja abierta de laterales abatibles de 8500 mm. de longitud - motor de 320cv.
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Контакти Montseny trucks Sl
Испрати порака
captcha
Слични огласи