Камион со рамна платформа FORD Transit 350-135

камион со рамна платформа FORD Transit 350-135
Фотографија: камион со рамна платформа FORD Transit 350-135
1/9
преговара
Нето цена
Марка FORD
Модел Transit 350-135
Тип камион со рамна платформа
Година на производство 2015
Работни часови 80000 м/ч
Локација Италија Roma
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот CC775TH
Оски
Оски 2
Опис
Боја бел
Дополнителни информации: англиски
Ford transit in very good conditions - three sides folding body - rear axle reinforced - anti theft
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Контакти OMECO SPA
Испрати порака
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Слични огласи