Камиони со рамна платформа

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони со рамна платформа: 315 огласа

камион со рамна платформа VOLKSWAGEN Transporter DH 2,0  Lätt lastbil
36
аукција € 2.999 SEK USD SEK 32.000 ≈ US$ 3.308
Носивост 960 кг
Година 2010 Километража 179634 км Сила 140 кс
Шведска, Karlstad
камион со рамна платформа VOLKSWAGEN Transporter T5 2.5 TDI Pickup
32
аукција € 627,90 SEK USD SEK 6.700 ≈ US$ 693
Носивост 930 кг
Година 2004-12-07 Километража 99450 км Сила 131 кс
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со рамна платформа GOUPIL G5H
23
аукција € 974,70 SEK USD SEK 10.400 ≈ US$ 1.075
Носивост 490 кг Зафатнина V=3.09 м³
Година 2014 Километража 13767 км Сила 40.79 кс
Шведска, Svenljunga
камион со рамна платформа GOUPIL G5H
27
аукција € 1.509 SEK USD SEK 16.100 ≈ US$ 1.664
Носивост 490 кг Зафатнина V=3.09 м³
Година 2014 Километража 17075 км Сила 40.79 кс
Шведска, Svenljunga
камион со рамна платформа IVECO DAILY 35S14D
10
€ 11.500 USD ≈ US$ 12.686
Носивост 1360 кг Зафатнина V=2.34 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2011-04 Километража 237500 км Сила 140 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
камион со рамна платформа FORD TRANSIT 330 DOKA / 6611
12
€ 7.900 USD ≈ US$ 8.714
Евро Euro 3 Зафатнина V=2.07 м³
Година 2011-08 Километража 152091 км Сила 116 кс
Србија, Simanovci
камион со рамна платформа IVECO 35C13
12
€ 10.000 USD ≈ US$ 11.031
Носивост 940 кг Зафатнина V=2.4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007-02 Километража 156000 км Сила 125 кс
Хрватска, Zagreb
камион со рамна платформа FORD Transit 2.4TDI
14
€ 5.112 BGN USD BGN 9.999 ≈ US$ 5.640
Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 269000 км Сила 125 кс
Бугарија, КАРЛОВО
камион со рамна платформа IVECO 35C13
12
€ 10.000 USD ≈ US$ 11.031
Носивост 940 кг Зафатнина V=2 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007-02 Километража 156000 км Сила 125 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
камион со рамна платформа VOLVO FL614  180
18
€ 7.051 USD ≈ US$ 7.778
Носивост 5960 кг
Година 1996 Километража 402186 км Сила 180 кс
Шведска, Trelleborg
камион со рамна платформа IVECO Daily 35C14 3.0HPI 4,30м. до 3,5т. Падащ борд 750кг ТОП
17
€ 7.158 BGN USD BGN 14.000 ≈ US$ 7.896
Година 2006 Километража 201580 км Сила 140 кс
Бугарија, КАРЛОВО
камион со рамна платформа IVECO 50c13
11
€ 7.800 USD ≈ US$ 8.604
Носивост 1050 кг Зафатнина V=2.04 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2000-11 Километража 420000 км Сила 126 кс
Хрватска, Zagreb
камион со рамна платформа IVECO 50C/35
1
€ 42.500 USD ≈ US$ 46.882
Зафатнина V=3.36 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019-01 Километража 50 км Сила 150 кс
Бугарија, Sofia
камион со рамна платформа IVECO DAILY 35S14D
10
€ 11.500 USD ≈ US$ 12.686
Носивост 1360 кг Зафатнина V=2.34 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2011-04 Километража 237500 км Сила 140 кс
Хрватска, Zagreb
камион со рамна платформа IVECO 50CC35
3
€ 29.200 USD ≈ US$ 32.211
Зафатнина V=4.03 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019-01 Километража 50 км Сила 150 кс
Бугарија, Sofia
Омилени : 0 Споредба : 0