Камиони со отворена каросерија VOLVO од Кина

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони со отворена каросерија VOLVO од Кина: 7 огласа
US$ 20.000 ≈ € 17.705
Камион кипер
Носивост 37000 кг Зафатнина V=25 м³ Модел FM12
Година 2015-06 Километража 3100 км Сила
Кина, Shanghai
Камион кипер
Марка на каросерија CIF
Година 2011 Километража 80 км Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
US$ 17.500 ≈ € 15.492
Камион кипер
Носивост 35000 кг Зафатнина V=25 м³ Модел 300
Година 2015-10 Километража 5800 км Сила
Кина, Shanghai
US$ 14.000 ≈ € 12.394
Камион кипер
Година 2014-10 Километража Сила
Кина, Shanghai
US$ 18.800 ≈ € 16.643
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 10/2010 Километража Сила 380 кс
Кина, shanghai
€ 15.976 ≈ US$ 18.046
Камион кипер
Година 2009 Километража 4551 м/ч Сила 380 кс
Кина, Shanghai China
US$ 18.000 ≈ € 15.935
Камион кипер
Година 2012 Километража Сила
Кина, Shanghai
Омилени : 0 Споредба : 0