Филтри -

Камиони со отворена каросерија STAR

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со отворена каросерија STAR: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа STAR 1142 truck lorry pritsche
5
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 261000 км Сила
Полска, Garwolin
камион кипер STAR 744 4x4 brygadówka rama blokada mostów wciagarka
6
Контактирајте го продавачот
4.366 € PLN 19.900 PLN
Камион кипер
Година 1998 Километража 300000 км Сила 150 кс
Полска, Kocmyrzów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се