Филтри -

Камиони со отворена каросерија SCANIA

Резултати од пребарување: 1331 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со отворена каросерија SCANIA: 1331 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 12000 кг
Година 2009 Километража 644000 км Сила 420 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 11000 кг
Година 2010 Километража Сила 420 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-02 Километража 281000 км Сила 480 кс
Норвешка, Langhus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4 Зафатнина 11705 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 681700 км Сила 420 кс
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 13600 кг
Година 1973-02-13 Километража 422380 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
55.200 € PLN 259.900 PLN
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 05/2012 Километража 382931 км Сила 420 кс
Полска, Medynia Głogowska
Контактирајте го продавачот
35.890 € PLN 169.000 PLN
Камион со кука за подигање товар
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2008 Километража 556000 км Сила 500 кс
Полска, Kalisz
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 11000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2010-08-10 Километража 511000 км Сила 420 кс
Полска, Nowy Sącz
аукција 112,10 € SEK 1.200 SEK
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1008774 км Сила 480 кс
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
47.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 17850 кг Евро Euro 5
Година 2013-08-01 Километража 751469 км Сила 500 кс
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
47.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 12740 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 05/2012 Километража Сила 400 кс
Чехија, Sedlec
аукција 46,71 € SEK 500 SEK
Камион кипер
Година 2000 Километража 109732 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 12000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2009-04-01 Километража 644000 км Сила 420 кс
Полска, Nowy Sącz
аукција 7.567 € SEK 81.000 SEK
Камион рол кипер
Носивост 16865 кг Евро Euro 5 Модел 24T
Година 2010 Километража 739187 км Сила 560 кс
Шведска, Karlstad
аукција 1.401 € SEK 15.000 SEK
Камион кипер
Година 1976 Километража 20502 км Сила 220 кс
Шведска, Karlstad
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1331 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се