Филтри -

Камиони со отворена каросерија OPEL од Европа

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со отворена каросерија OPEL: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа OPEL Movano 2.5dCI
15
5.062 € BGN USD 9.900 BGN ≈ 5.637 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 3500 кг
Година 2005-11-22 Километража 240330 км Сила 115 кс
Бугарија, КАРЛОВО
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се