Камиони со отворена каросерија MERCEDES-BENZ

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони со отворена каросерија MERCEDES-BENZ: 3057 огласа

камион кипер MERCEDES-BENZ ACTROS 3353
10
€ 41.900 USD ≈ US$ 46.693
Камион кипер
Носивост 13500 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2000-5 Километража Сила
Швајцарија, Gansingen
камион кипер MERCEDES-BENZ 1729 Kippbrücke
4
€ 15.300 USD ≈ US$ 17.050
Камион кипер
Носивост 9900 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1991-4 Километража Сила
Швајцарија, Gansingen
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион со автоподигнувач на контејнер MERCEDES-BENZ ACTROS 3244 WELAKI
9
€ 35.000 USD ≈ US$ 39.004
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 16400 кг Евро Euro 5
Година 2007-6 Километража Сила
Швајцарија, Gansingen
нови камион-шасија MERCEDES-BENZ Arocs 2032
8
€ 65.000 USD ≈ US$ 72.436
Камион-шасија
Година 2019 Километража Сила
Турција, İstanbul
камион со автоподигнувач на контејнер MERCEDES-BENZ Antos 1843 4x2 Welaki
12
€ 62.560 USD ≈ US$ 69.717
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 7200 кг Евро Euro 6
Година 2014-11 Километража 259162 км Сила 430 кс
Швајцарија, Oberhasli
камион кипер MERCEDES-BENZ Axor 1823
10
преговара
Камион кипер
Зафатнина V=8 м³
Година 2007 Километража 525000 км Сила
Турција, İstanbul
камион со рамна платформа MERCEDES-BENZ 211 CDI  Pickup
11
аукција € 92,81 SEK USD SEK 1.000 ≈ US$ 103
Камион со рамна платформа
Носивост 870 кг
Година 2003 Километража Сила 109 кс
Шведска, Karlstad
камион со рамна платформа MERCEDES-BENZ Actros 2540
9
€ 7.500 USD ≈ US$ 8.358
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2003 Километража Сила
Бугарија, Sofia
камион-шасија MERCEDES-BENZ Actros 2532
5
€ 18.410 BGN USD BGN 36.000 ≈ US$ 20.513
Камион-шасија
Носивост 1 кг
Година 2005 Километража 550000 км Сила 320 кс
Бугарија, Plovdiv
камион кипер MERCEDES-BENZ Axor 4140 2 PİECES
11
€ 33.000 USD ≈ US$ 36.775
Камион кипер
Марка на каросерија Meiller Модел 2019
Година 2008 Километража Сила
Турција, ANKARA
камион-контејнер MERCEDES-BENZ Actros 1840
11
€ 7.900 USD ≈ US$ 8.804
Камион-контејнер
Година 06/1997 Километража Сила 400 кс
Швајцарија, Boulens
камион кипер MERCEDES-BENZ 2016 AXOR 3340 6X4 EURO5 AC HARDOX TIPPER
20
€ 54.000 USD ≈ US$ 60.178
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина V=18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 43000 км Сила 400 кс
Турција, İSTANBUL
камион кипер MERCEDES-BENZ 2012 AXOR 3340 6X4 EURO5 AC HARDOX TIPPER
20
€ 37.500 USD ≈ US$ 41.790
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина V=18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2012 Километража 190000 км Сила 400 кс
Турција, İSTANBUL
камион кипер MERCEDES-BENZ Arocs 4145
11
€ 80.000 USD ≈ US$ 89.152
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина V=25 м³ Суспензија хидраулично Марка на каросерија Meiller Модел Damper
Година 2017 Километража 50000 км Сила 450 кс
Турција, Antalya
камион кипер MERCEDES-BENZ Arocs 4145
11
€ 80.000 USD ≈ US$ 89.152
Камион кипер
Зафатнина V=25 м³ Модел hardox
Година 2017-05 Километража 50000 км Сила
Турција, ANTALYA
Омилени : 0 Споредба : 0