Филтри -

Камиони со отворена каросерија HOWO

Резултати од пребарување: 351 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со отворена каросерија HOWO: 351 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 21.440 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража 5700 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
HOWO
2 ч.
21.500 US$ EUR ≈ 20.490 €
Камион кипер
Носивост 40000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 22 м³
Година 2021 Километража 6200 км Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
HOWO
5 ч.
цена на барање
Камион кипер
Носивост 35000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Jinan Shi
камион кипер HOWO 371 камион кипер HOWO 371 камион кипер HOWO 371
3
Контактирајте го продавачот
20.500 US$ EUR ≈ 19.540 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража Сила 371 кс
Кина, Shanghai, Baoshan District
камион кипер HOWO 375
1
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 16.200 €
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 07/2018 Километража 45000 км Сила 375 кс
Кина, Shanghai, Baoshan District
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.680 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 15.250 €
Камион кипер
Носивост 13000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 375 кс
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.800 US$ EUR ≈ 17.920 €
Камион кипер
Носивост 13000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 375 кс
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
HOWO A7
21 ч.
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 03/2019 Километража Сила 380 кс
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
HOWO T7H
21 ч.
цена на барање
Камион за превоз на зрна
Носивост 21000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 33 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 400 кс
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
HOWO 375
29 ч.
20.000 US$ EUR ≈ 19.060 €
Камион кипер
Година 01/2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
1 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 18 м³
Година 2018 Километража 23500 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.720 €
Камион кипер
Носивост 45000 кг Зафатнина 29 м³
Година 2016 Километража 26990 км Сила 375 кс
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Камион кипер
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
камион кипер HOWO камион кипер HOWO камион кипер HOWO
3
Контактирајте го продавачот
HOWO
48 ч.
19.800 US$ EUR ≈ 18.870 €
Камион кипер
Носивост 35000 кг Марка на каросерија Cantoni
Година 2018 Километража 5800 км Сила 375 кс
Кина
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 351 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се