Камиони со отворена каросерија FORD од Италија

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони со отворена каросерија FORD од Италија: 8 огласа
Камион кипер
Носивост 1240 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 100000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
€ 12.800 ≈ US$ 14.413
Камион со рамна платформа
Носивост 1200 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-10 Километража 188000 км Сила 155 кс
Италија, Carmagnola ( To )
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 5.900 ≈ US$ 6.643
Камион кипер
Носивост 900 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 180000 км Сила
Италија, Macerata
Камион кипер
Носивост 1240 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 87000 км Сила 100 кс
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Камион кипер
Носивост 1100 кг
Година 2001 Километража 262705 км Сила 89.73 кс
Италија, Tortolì
Камион со рамна платформа
Носивост 1520 кг
Година 02/2002 Километража 299000 км Сила
Италија, Brescia
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 74000 км Сила 125 кс
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Камион со рамна платформа
Зафатнина V=4.2 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006-03 Километража 156433 км Сила 116 кс
Италија, Carrè
Омилени : 0 Споредба : 0