Камиони со отворена каросерија AVIA од Европа

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони со отворена каросерија AVIA: 14 огласа
€ 490 ≈ US$ 558
Камион со рамна платформа
Година 1985-12 Километража 84059 км Сила
Словачка, Levice
€ 390 ≈ US$ 444
Камион со рамна платформа
Година 1989-09 Километража 25060 км Сила 78.86 кс
Словачка, Levice
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
аукција € 1.836 ≈ US$ 2.091
Камион рол кипер
Година 1980 Километража Сила 78.9 кс
Чехија, Praha
€ 971,70 ≈ US$ 1.107
Камион со рамна платформа
Година 1991 Километража 54000 км Сила
Чехија, olomuc
Камион кипер
Година 1982 Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
€ 3.349 ≈ US$ 3.815
Камион со рамна платформа
Година 2000-06 Километража 481378 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 756 ≈ US$ 861
Камион со рамна платформа
Година 1986-06 Километража 11586 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 3.759 ≈ US$ 4.282
Камион со рамна платформа
Година 1996-01 Километража 27195 км Сила 88.37 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 3.532 ≈ US$ 4.023
Камион со рамна платформа
Година 1994-06 Километража 91828 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 3.364 ≈ US$ 3.832
Камион со рамна платформа
Зафатнина V=5.57 м³
Година 1995-01 Километража 32834 км Сила 82.94 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 6.392 ≈ US$ 7.281
Камион рол кипер
Година 1998 Километража 182734 км Сила 103 кс
Чехија, Chrudim
Камион кипер
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Камион-шасија
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Камион кипер
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Омилени : 0 Споредба : 0