Камиони со отворена каросерија

Резултати од пребарување: 13654 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони со отворена каросерија: 13654 огласа

камион кипер IVECO E6 / TRAKKER / 8x8 / 3-side Tipper / 15m3 / Full / hydraul. boar
30
ВИДЕО
76.500 € USD ≈ 82.540 US$
Камион кипер
Носивост 15095 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=15 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража 30000 км Сила 450 кс
Полска, Kraków
камион кипер MAN 41 400
4
преговара
Камион кипер
Носивост 26000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2016-12 Километража 95000 км Сила 400 кс
Северна Македонија, Битола
камион со рамна платформа IVECO 240.36 6x2 ZF GEAR
8
4.900 € USD ≈ 5.287 US$
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 1990 Километража 545433 км Сила
Северна Македонија, Manastiri
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер MERCEDES-BENZ 2016 AXOR 4140 8X4 EURO 5 AC HARDOX TIPPER
25
51.200 € USD ≈ 55.240 US$
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Модел 2016
Година 2016 Километража 186000 км Сила 400 кс
Турција, Ankara
камион рол кипер MERCEDES-BENZ 2651 L
43
аукција 9.530 € SEK USD 101.000 SEK ≈ 10.280 US$
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2008-09-11 Километража 441563 км Сила 510 кс
Шведска, Karlstad
камион-контејнер IVECO STRALIS AS260S BDF 6x2 nosič kontajnerov, VIN 417 + SCHMITZ BDF
20
3.900 € USD ≈ 4.208 US$
Камион-контејнер
Евро Euro 3
Година 11/2004 Километража 1331138 км Сила 400 кс
Словачка, Levice
камион-контејнер VOLVO FH 420 6x2 BDF
20
36.000 € USD ≈ 38.840 US$
Камион-контејнер
Евро Euro 6
Година 2015-08 Километража 591830 км Сила 428 кс
Хрватска, Lučko-Zagreb
камион кипер MAN MAN TGA 33.360 Euro 3, Manual GearBox
16
12.900 € USD ≈ 13.920 US$
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 450000 км Сила
Турција, BURSA
камион кипер IVECO EUROTRAKKER 380E44H
9
ВИДЕО
20.900 € USD ≈ 22.550 US$
Камион кипер
Носивост 19460 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=12 м³
Година 2004 Километража 515000 км Сила 440 кс
Словенија, Gomilsko
камион рол кипер VOLVO FH500
4
преговара
Камион рол кипер
Евро Euro 4
Година 2009 Километража Сила 368 kW
Шведска, Rinkaby
камион кипер MAN 2016 TGS 41.400 AC E6 8X4 53 PCS (195.000Km)
25
59.750 € USD ≈ 64.470 US$
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Модел 2016
Година 2016-01 Километража 195000 км Сила 400 кс
Турција, Ankara
камион кипер SCANIA
8
8.900 € USD ≈ 9.603 US$
Камион кипер
Зафатнина V=26.35 м³
Година 1987 Километража Сила
Грција, Malakasa-Athens
камион со рамна платформа SCANIA
8
11.800 € USD ≈ 12.730 US$
Камион со рамна платформа
Година 1969 Километража Сила
Грција, Malakasa-Athens
камион кипер FORD 35
16
6.500 € USD ≈ 7.014 US$
Камион кипер
Година 2009 Километража 140000 км Сила
Швајцарија, Pfäffikon
камион кипер MAN 27.463 6x4 trojstranný vyklápač VIN 922
9
14.900 € USD ≈ 16.080 US$
Камион кипер
Зафатнина V=10.54 м³
Година 8/1996 Километража 666939 км Сила 338 kW
Словачка, Levice
камион кипер MERCEDES-BENZ 3338 KIPPER
9
17.000 € USD ≈ 18.340 US$
Камион кипер
Година 1988 Километража 561303 км Сила 380 кс
Грција, Malakasa-Athens
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13654 огласа
Прикажи
Претплати се