Филтри -

Камиони со церада од Унгарија

Резултати од пребарување: 169 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

169 огласа: Камиони со церада од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
44.140 € HUF 17.500.000 HUF
Година 2012 Километража 660444 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Носивост 1770 кг
Година 2011 Километража 141500 км Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
35.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 29.81 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-02 Километража 367696 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 06/2007 Километража 522371 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
25.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 27.27 м³
Година 2021 Километража 245400 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
14.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 283600 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
26.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 161500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 251200 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.920 € HUF 7.500.000 HUF
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 200000 км Сила
Унгарија, Vasmegyer
Контактирајте го продавачот
27.990 € Без ДДВ
Носивост 3789 кг Евро Euro 6 Зафатнина 30.61 м³
Година 2017 Километража 455300 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг
Година 2006 Километража 700000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
85.990 € Без ДДВ
Носивост 3020 кг Евро Euro 6 Зафатнина 41.43 м³
Година 2024 Километража 18 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
11.990 €
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 360000 км Сила
Унгарија, Érsekhalma
Контактирајте го продавачот
35.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 8 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 221600 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
35.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 9 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 352900 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
35.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 15 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
48.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 22.82 м³
Година 2023 Километража 3 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
28.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 55300 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 455000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
46.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 4 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 1057000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Унгарија, Jászberény
Контактирајте го продавачот
23.960 € HUF 9.500.000 HUF
Година 04/2012 Километража 440943 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 169 огласа
Прикажи