Филтри -

Камиони со церада од Словенија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони со церада од Словенија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Носивост 8755 кг Евро Euro 6
Година 04/2016 Километража 362000 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
13.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 3900 кг
Година 02/2008 Километража 343684 км Сила
Словенија
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Носивост 24000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 180 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 780000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
14.200 € Без ДДВ
Носивост 5125 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 484000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Носивост 7100 кг Зафатнина 36.6 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 07/2011 Километража 750968 км Сила
Словенија
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се