Филтри -

Камиони со церада од Шпанија

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

47 огласа: Камиони со церада од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 45.26 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2010 Километража 800000 км Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2003 Километража Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 02/2018 Километража 433500 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 07/2014 Километража 431500 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 03/2014 Километража 268441 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9195 кг Евро Euro 5
Година 2011-01-3 Километража 878000 км Сила
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7256 кг Евро Euro 5
Година 2012-01 Километража 738000 км Сила
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6570 кг Евро Euro 5 Зафатнина 41.12 м³
Година Километража 237000 км Сила
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 19440 кг Евро Euro 5
Година 2011-07-28 Километража 770000 км Сила
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9150 кг Евро Euro 5
Година Километража 777000 км Сила
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 11790 кг
Година 1993 Километража Сила
Шпанија, Almería
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 578757 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Година 01/2011 Километража 601243 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
30.500 €
Година 11/2015 Километража 253899 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48.23 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-08-05 Километража 477500 км Сила
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Носивост 8110 кг Евро Euro 6 Зафатнина 55.55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2016 Километража 674875 км Сила
Шпанија, Los Palacios y Villafranca (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 994380 км Сила
Шпанија, Fuente el Saz de Jarama
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1998 Километража 1038000 км Сила
Шпанија, Bedia Vizcaya
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 3550 кг Евро Euro 5 Зафатнина 31.64 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 113787 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 10/2015 Километража 491349 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 05/2009 Километража 580000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2007 Километража 562000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 03/1999 Километража 1064000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Носивост 8442 кг Евро Euro 3 Зафатнина 48.89 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2005 Километража 450119 км Сила
Шпанија, Los Palacios y Villafranca (SEVILLA)
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Претплати се