Филтри -

Камиони со церада од Русија

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада од Русија: 37 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада MITSUBISHI Canter
4
Контактирајте го продавачот
17.200 € RUB 1.490.000 RUB
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража 190000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter
5
Контактирајте го продавачот
20.240 € RUB 1.753.000 RUB
Година 2012 Километража 20000 км Сила
Русија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада MITSUBISHI Canter
4
Контактирајте го продавачот
18.530 € RUB 1.605.000 RUB
Година 2012 Километража 121000 км Сила
Русија
камион со церада TOYOTA TOYOACE 
2
Контактирајте го продавачот
14.660 € RUB 1.270.000 RUB
Година 2011 Километража 177000 км Сила
Русија
камион со церада NISSAN ATLAS
2
Контактирајте го продавачот
23.030 € RUB 1.995.000 RUB
Година 2011 Километража 80000 км Сила
Русија
камион со церада TOYOTA
8
Контактирајте го продавачот
21.520 € RUB 1.864.000 RUB
Година 2012 Километража 111000 км Сила
Русија
камион со церада HINO Dutoro
6
Контактирајте го продавачот
13.220 € RUB 1.145.000 RUB
Евро Euro 5 Зафатнина 12 м³
Година 2012 Километража 181000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter
2
Контактирајте го продавачот
17.720 € RUB 1.535.000 RUB
Година 2011 Километража 196000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter
4
Контактирајте го продавачот
26.520 € RUB 2.297.000 RUB
Година 2014 Километража 242000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter
4
Контактирајте го продавачот
21.510 € RUB 1.863.000 RUB
Година 2012 Километража 134000 км Сила
Русија
камион со церада TOYOTA DYNA XZU344
2
Контактирајте го продавачот
17.110 € RUB 1.482.000 RUB
Година 2011 Километража 177000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter FEB80
2
Контактирајте го продавачот
37.930 € RUB 3.285.000 RUB
Носивост 3500 кг
Година 2011 Километража 99000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter
4
Контактирајте го продавачот
13.950 € RUB 1.208.000 RUB
Година 2011 Километража 691000 км Сила
Русија
камион со церада TOYOTA TOYOACE TRY230
3
Контактирајте го продавачот
19.410 € RUB 1.681.000 RUB
Носивост 1000 кг
Година 2011 Километража 71000 км Сила
Русија
камион со церада TOYOTA TOYOACE KDY271
9
Контактирајте го продавачот
26.150 € RUB 2.265.000 RUB
Носивост 1500 кг
Година 2011 Километража 11000 км Сила
Русија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се